لاو سینما : سینمای ایران و جهان

چد استالسکی که دو فیلم نخست «جان ویک»‌ را کارگردانی کرده و روی صندلی فیلم سوم هم خواهد نشست، درک کولستاد که یکی از فیلمنامه‌نویسان فرنچایز اصلی است،

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,7171
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 4109
تاريخ انتشار : شنبه 23 دي 1396 - 22:11

به نقل از هالیوود ریپورتر، مجموعه «جان ویک»‌ تبدیل به جدیدترین پروژه ای شده که قرار است اقتباسی از آن روی پرده کوچک تلویزیون ساخته شود.

شبکه استارز روز جمعه در تور رسانه‌ای انجمن منتقدان تلویزیون اعلام کرد که در حال تولید «کانتیننتال» سریالی درام بر پایه فرنچایز سینمایی «جان ویک»‌ است که کیانو ریوز نقش اول آن را در سینما بازی می‌کند. به گفته مسئول استارز، ریوز در سریال حضور خواهد داشت، اما ستاره آن نخواهد بود.

داستان این سریال تلویزیونی در دنیای «جان ویک»‌ اتفاق می‌افتد و روی وقایع داخلی هتل کانتیننتال تمرکز می‌کند که پناهگاهی اختصاصی برای آدمکش‌های حرفه‌ای است.

کریس کالینز که از پروژه‌های قبلی‌اش می‌توان به «وایر»، «پسران هرج‌ومرج» و «مردی در قلعه مرتفع» اشاره کرد، مسئولیت نوشتن فیلمنامه و هدایت این سریال درام به عنوان شورانر را بر عهده خواهد داشت. این در حالی است که تیم خلاق فیلم اصلی هم در این سریال نقش خواهد داشت.

چد استالسکی که دو فیلم نخست «جان ویک»‌ را کارگردانی کرده و روی صندلی فیلم سوم هم خواهد نشست، درک کولستاد که یکی از فیلمنامه‌نویسان فرنچایز اصلی است، دیوید لینچ که در کنار استالسکی کارگردان فیلم اول بود و خود کیانو ریوز از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی سریال هستند و استالسکی نخستین اپیزود سریال را کارگردانی خواهد کرد.

فرنچایز «جان ویک» توسط کمپانی لاینزگیت تولید شده که حالا مالکیت کامل شبکه استارز را در اختیار دارد و نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار در باکس‌آفیس جهانی فروخته است. فیلم سوم این مجموعه با نقش‌آفرینی ریوز در سال ۲۰۱۹ اکران می‌شود.

کریس آلبرشت مدیر عامل استارز گفت: این سریال حقیقتا مانند هیچ چیزی که در تلویزیون وجود دارد،‌ نخواهد بود. در سریال «کانتیننال»، همان سکانس‌های نبرد رعدآسا و تیراندازی‌های بین آدمکش‌های حرفه‌ای را می‌بینیم که هواداران «جان ویک»‌ انتظارش را دارند و در عین حال شخصیت‌هایی جدید و به شدت جذابی معرفی می‌کنیم که در این دنیای زیرزمینی زندگی می‌کنند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد