close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

بیوک میرزایی : وضعیت تلویزیون مناسب نیست / دستمزد ها پرداخت نمی شود

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

که همه گروه عاشقانه کار می کنند تا شهاب عباسی کارگردان سریال بتواند با همه کمبودها سریالش را پیش ببرد.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 28 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 571,4361
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4161
تاريخ انتشار : سه شنبه 26 دي 1396 - 10:37

بیوک میرزایی پیشکسوت رادیو، تلویزیون و تئاتر در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور خود در سریال «افسانه هزار پایان» که اکنون در حال تصویربرداری است، بیان کرد: این مجموعه به کارگردانی شهاب عباسی در شهرک غزالی ضبط می شود که فکر می کنم تا آخر اسفند تصویربرداری تمام شود.
 
میرزایی: پرداخت‌های صداوسیما منظم نیست 
 


وی ادامه داد: من در این سریال نقش فرد کلاشی را دارم که عده ای را در شهری به نام کهن شهر اسیر خود می کند و همه را به جان هم می اندازد. در این مجموعه جلوه های ویژه نقش پررنگی دارد و همین ویژگی باعث جذابیت کار می شود.

میرزایی که بیش از یک سال است از ماه مبارک رمضان تاکنون در تلویزیون حضور نداشته است، یادآور شد: وضعیت تلویزیون مناسب نیست و نمی تواند برآوردهای مالی را پرداخت کند. خود ما چهار ماه است که در «افسانه هزار پایان» کار می کنیم اما تنها حقوق یک ماه را داده اند و این درحالی است که همه گروه عاشقانه کار می کنند تا شهاب عباسی کارگردان سریال بتواند با همه کمبودها سریالش را پیش ببرد. 

این بازیگر سریال های تلویزیونی اضافه کرد: مسئولان همیشه وعده می دهند که دستمزدها را پرداخت می کنند ولی قرارداد ماهانه که می بندیم عملی نمی شود. این درحالیست که اگر بازیگری در هر کاری یک روز سر کار نرود کلی توبیخ می شود.

وی با اشاره به نحوه پرداخت ها در تلویزیون در سال های قبل توضیح داد: سابق پرداخت ها بسیار منظم بود و سر موعد دستمزدها داه می شد اما الان اینگونه نیست و این مساله نه فقط برای بازیگران که فکر می کنم برای کارگردانان هم مشکلاتی را به بار آورده است. ما کارگردانان بزرگی داریم که با این بودجه ها نمی توانند کار کنند بنابراین در تلویزیون حضور ندارند. 

میرزایی بیان کرد: شهاب عباسی کارگردان «افسانه هزار پایان» همه این سریال را در شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران ضبط می کند وگرنه با این بودجه ای که به این سریال تعلق گرفت حتی نمی شد برای آن دکور زد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد