لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این سومین حضور بین المللی فیلم «سد معبر» پس از ۲ حضور بین المللی خود در جشنواره پوسان کره جنوبی و گلدن گلوبال مالزی است.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,8701
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4199
تاريخ انتشار : پنجشنبه 28 دي 1396 - 18:58

 به نقل از روابط عمومی فیلم، «سد معبر» به کارگردانی محسن قرایی و تهیه کنندگی بهمن کامیار در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رتردام هلند و در بخش «آینده روشن» پذیرفته شده و از ٢٤ ژانویه تا ٤ فوریه (٤ تا ١٥ بهمن) با دیگر آثار حاضر در این بخش به رقابت خواهد پرداخت.

این جشنواره بین المللی پس از فستیوال های معتبر کن، برلین، ونیز و لوکارنو، معتبرترین رویداد سینمایی اروپا است که از سال ١٩٧٢ تاکنون هر ساله در پایان ماه ژانویه در رتردام هلند برگزار می شود و در این دوره فیلم سینمایی «سد معبر» تنها نماینده ایران برای حضور در این فستیوال خواهد بود.

این سومین حضور بین المللی فیلم «سد معبر» پس از ۲ حضور بین المللی خود در جشنواره پوسان کره جنوبی و گلدن گلوبال مالزی است.

در فیلم سینمایی «سد معبر» که پخش بین المللی آن بر عهده محمد اطبایی است، حامد بهداد، باران کوثری، نادر فلاح، اکبر رحمتی، آوا شریفی، عرفان ناصری، مرتضی آقاحسینی، بهرام سروری نژاد، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی، فتح الله طاهری، مهدی میری، نگار عابدی، علیرضا کمالی، گیتی قاسمی، حسام محمودی و محسن کیایی به ایفای نقش پرداخته‌اند، همچنین بازیگر خردسال این اثر رونیکا نعمت الله است.

این فیلم داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می کند که برای تغییر وضعیتِ زندگیِ خود با نرگس همسرش اختلافِ نظر دارد و در این مسیر با چالش مواجه می شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد