لاو سینما : سینمای ایران و جهان

  به نقل از روابط عمومی سیما، دنباله سازی در سینمای امروز دنیا، تبدیل به مسئله ای عادی شده است و بسیاری از فیلم های موفق گیشه، خیلی زود صاحب دنباله هایی می شوند که داستان را از جهات مختلف پیش می برند. «جنگ ستارگان»، «ارباب حلقه ها»، «مرد عنکبوتی»، «دزدان دریایی کارائیب»، «هری پاتر»، «نابودگر» و بسیاری از فیلم های مطرح دیگر تنها نمونه هایی از این عناوین هستند که هر ساله شاهد پخش دنباله ای جدید برای آنها هستیم. همین مسئله…

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,8581
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 48
تاريخ انتشار : یکشنبه 14 شهريور 1395 - 2:42

 

به نقل از روابط عمومی سیما، دنباله سازی در سینمای امروز دنیا، تبدیل به مسئله ای عادی شده است و بسیاری از فیلم های موفق گیشه، خیلی زود صاحب دنباله هایی می شوند که داستان را از جهات مختلف پیش می برند.

«جنگ ستارگان»، «ارباب حلقه ها»، «مرد عنکبوتی»، «دزدان دریایی کارائیب»، «هری پاتر»، «نابودگر» و بسیاری از فیلم های مطرح دیگر تنها نمونه هایی از این عناوین هستند که هر ساله شاهد پخش دنباله ای جدید برای آنها هستیم. همین مسئله و اهمیت این فیلم ها باعث شده تا شبکه نمایش، به سراغ فیلم‌های دنباله دار دنیا برود.

«اختیار بازی 1 و 2» محصول سال 2007 ایتالیا، «مردی از رودخانه برفی» محصول 1982 استرالیا و با حضور کرک داگلاس و «بازگشت به رودخانه برفی» باز محصول 1988 استرالیا، «ملکه 1، 2 و 3» محصول سال 1993، فیلم‌های دنباله دار این هفته شبکه نمایش است.

فیلم های دنباله دار شبکه نمایش هر شب ساعت 21 پخش و روز بعد ساعت 5:30 بامداد و 11:30 تکرار خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد